Forum

[Rozwiązany] Google Algorithm Change History  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

0

Google potwierdza aktualizację algorytmu rdzenia wyszukiwania


Firma Google potwierdziła podejrzaną aktualizację, ale twierdzi, że nic nie może zrobić webmaster, aby naprawić swoje witryny, jeśli spadną w rankingach.


Firma Google potwierdziła, że ​​w zeszłym tygodniu przeprowadziła "szeroką aktualizację rdzenia algorytmu", która wpłynęła na wygląd i ranking niektórych witryn w wynikach wyszukiwania.

Google opublikował na Twitterze, że Google robi tego typu aktualizacje "kilka razy w roku" i nie ma nic, co strona mogłaby zrobić, aby "naprawić" ich ranking po aktualizacji rdzenia. "Niektóre witryny mogą odnotować spadki lub zyski", wyjaśnił Google i powiedział, że jeśli strona spadnie, nie musi to oznaczać, że coś jest nie tak z tą stroną, to właśnie w ten sposób Google zmieniło swoje modele rankingowe, które teraz przynoszą korzyści "stronom, które wcześniej były niedopłacony. "

Oto oświadczenie Google na Twitterze:

Każdego dnia Google zwykle publikuje jedną lub więcej zmian mających na celu poprawę naszych wyników. Niektóre koncentrują się na konkretnych ulepszeniach. Niektóre z nich są szerokimi zmianami. W zeszłym tygodniu wydaliśmy szeroką aktualizację rdzenia algorytmu. Robimy to rutynowo kilka razy w roku.

Podobnie jak w przypadku każdej aktualizacji, niektóre witryny mogą odnotowywać spadki lub zyski. Nie ma nic złego w przypadku stron, które mogą mieć mniejszą skuteczność. Zamiast tego zmiany w naszych systemach przynoszą korzyści stronom, które wcześniej były niedocenione.

Nie ma "poprawki" dla stron, które mogą działać mniej dobrze, niż pozostać skoncentrowanymi na budowaniu świetnych treści. Z biegiem czasu może się zdarzyć, że Twoje treści mogą wzrosnąć względem innych stron.

Przez weekend spekulowano na temat aktualizacji Google; to Google potwierdza tę spekulację.

 

 
Strona 3 / 3 Wstecz
Share: